N376 tussen Rolde en Nooitgedacht afgesloten van 21 september tot en met 9 oktober
De provincie Drenthe voert van maandag 21 september tot en met vrijdag 9 oktober 2026 werkzaamheden uit aan de N376 tussen Rolde en Nooitgedacht. Tijdens deze periode is de N376 tussen de beide rotondes met aansluiting op de N33 en Marwijksoord dicht. Ook het fietspad aan de oostzijde van de weg is tijdelijk niet beschikbaar.
Onderhoud en verbeteringen aan weg en fietspad
De werkzaamheden zijn nodig om de verkeersveiligheid te verbeteren en de weg in goede staat te houden. Het asfalt van de weg wordt onderhouden en de bochten worden veiliger gemaakt. Daarnaast krijgt het oostelijke fietspad langs de N376 een nieuwe toplaag en worden verkeersborden aangepast.
Omleidingen
Het verkeer wordt omgeleid via andere provinciale wegen. De omleidingsroutes worden met gele borden langs de weg aangegeven. Fietsers kunnen tijdens de werkzaamheden gebruikmaken van het fietspad aan de westzijde van de N376.
Gedurende de werkzaamheden blijven woningen van direct aanwonenden bereikbaar. Het kan zijn dat op sommige momenten woningen tijdelijk minder goed bereikbaar zijn, bijvoorbeeld tijdens asfaltwerkzaamheden. De aannemer informeert direct aanwonenden in dit geval tijdig.
Weggebruikers moeten rekening houden met extra reistijd. De aannemer voert de werkzaamheden in een zo kort mogelijke periode uit om de overlast te beperken. Weersomstandigheden kunnen invloed hebben op de planning.
Hulpdiensten
Met hulpdiensten zijn voorafgaand aan de werkzaamheden afspraken gemaakt, zodat zij tijdens de stremming tijdig bij calamiteiten kunnen komen.
Vragen?
Heeft u vragen over de werkzaamheden of de planning? Neem dan contact op met het Klant Contact Centrum van de provincie Drenthe via telefoonnummer 0592 365 555 of stuur een e-mail naar [email protected] onder vermelding van werkzaamheden N376 Rolde-Nooitgedacht.
