Ga naar de inhoud
Direct naar
(naar homepage)
  • Home
  • Organisatie
    • Beheer- en Inrichtingsplannen
    • Projecten
    • Adressen
  • Wonen en werken
    • Bewoners
    • Ondernemers
    • Evenement organiseren
  • Ontdekkaart
  • Zoeken
Zoeken

Werken Siemen Dijkstra in Harderwijk te zien

Op dit moment zijn de prachtige werken van kunstenaar Siemen Dijkstra in Stadsmuseum Harderwijk te zien.

De adembenemende kleurenhoutsneden zijn samengebracht in de tentoonstelling genaamd: 'Gelaagd landschap – Houtsneden en tekeningen van Siemen Dijkstra'. Tot en met 12 januari 2025 is de expositie te bezoeken. De hoofdrolspeler in het werk van Siemen Dijkstra is zijn eigen provincie Drenthe, met name het Nationale Park Dwingelderveld. Siemen woont aan de rand van Dwingeloo, dichtbij het landschap waarmee hij zich het meest verbonden voelt. In de bijlage wat foto’s van Siemen en zijn werken.

Op de site https://www.stadsmuseum-harderwijk.nl/tentoonstellingen/gelaagd-landschap-houtsneden-en-tekeningen-van-siemen-dijkstra/ vindt u meer informatie.


Delen
  • Delen op Facebook
  • Delen op LinkedIn
  • Delen op X

Nationale parken

Nederland heeft zo’n eenentwintig Nationale Parken. In de parken zijn alle bijzonderheden van de Nederlandse natuur terug te vinden: duinen, bossen, heide, laagveen, getijdennatuur, beekdalen, vennen en nog veel meer. Gezamenlijk beslaan de parken zo'n 120.000 hectare, dat is bijna 3% van Nederland. Het Holtingerveld is geen Nationaal Park, maar vormt samen met de Nationale Parken Dwingelderveld en Drents-Friese Wold het natuur- en cultuurlandschap van de Drents-Friese grensstreek.

Contact

Provinciehuis Drenthe
Postbus 122
9400 AC ASSEN

0592 365 555

  • Cookies op deze site
  • Privacyverklaring
  • Proclaimer
  • Documentenpagina